Modernizacja i serwis

Nasze wieloletnie doświadczenie przy budowie urządzeń do obróbki cieplnej i struktura przedsiębiorstwa nakierowana na wykonywanie zadań w obiekcie Użytkownika predestynuje nas jako profesjonalnego partnera przy remontach i przedsięwzięciach modernizacyjnych istniejących urządzeń do obróbki cieplnej, tak atmosferycznych jak i próżniowych.
Doświadczeni inżynierowie przeprowadzają inwentaryzację stanu rzeczywistego i proponują uzasadniony technicznie i ekonomicznie plan remontów / modernizacji.
Podejmujemy się remontów generalnych a także wycinkowych w zakresie naprawy izolacji, elektrycznych i gazowych systemów grzejnych, prac ślusarskich i spawalniczych.
Modernizacja pieca z obrotowym trzonem
Dysponujemy ekipami montażystów instalacji gazowych, hydraulicznych, wodnych i pneumatycznych. Nasz dział elektryczny z doświadczonymi elektromonterami i automatykami jest w stanie usunąć każdy problem zasilania i sterowania urządzeniami. Projektujemy nowe systemy sterowania, budujemy szafy sterownicze, wyposażamy urządzenia w nowoczesne systemy kontroli i nadzoru.
Dostosowujemy urządzenia do aktualnych norm bezpieczeństwa.
Doposażamy linie technologiczne i agregaty na bazie pieców przelotowych w urządzenia dodatkowe i peryferyjne.

Modernizacja urządzeń

Modernizujemy urządzenia pod względem:
 • Energetycznym

  Prowadzimy audyty, doszczelniamy, likwidujemy mosty cieplne, izolujemy, wymieniamy układy grzejne.

 • Technologicznym

  Poprawiamy parametry użykowe, usuwamy mankamenty istniejących konstrukcji.

 • Logistycznym

  Usprawniamy systemy załadunku i przeładunku, doposażamy w urządzenia w specjalistyczne ładowarki i manipulatory, modernizujemy systemy transportu wewnętrznego, projektujemy specjalistyczne oprzyrządowanie.

 • Funkcjonalnym

  W uzasadnionych wypadkach podwyższamy istniejące / dodajemy nowe funkcjonalności istniejących urządzeń.

 • Wydajnościowym

  Integrujemy istniejące urządzenia w ciągi produkcyjne.

Modernizacja prasy GLEASON
Modernizacja pieca próżniowego